İnstagram Şifremi Unuttum - Yeni Şifre İsteme

Mucahit

Member
İnstagram Şifremi Unuttum - Yeni Şifre İsteme

İnstagram şifremi unuttum acaba instagram şifremi nasıl yenileyebilirim gibi sorularınıza tek bir yazıyla aradığınız herşeye cevap vermeye çalışacağız. Sosyal medya platformları arttıkça her yeni çıkanına üye olmak durumunda kalıyorsunuz, sonra da her biri için şifre giriyorsunuz haliyle. Sonra da şifrenizi unutabiliyorsunuz, instagram da diğer sosyal medya platformları gibi size şifre yenileme imkanı sunuyor. Peki instagram şifresini unuttuysanız ne yapmalısınız?

Bu soruları aslında sadece siz değil Google arama motorunda günde 1.500den fazla kişi aratıyor. Yani utanmanıza hiç gerek yok. Hem herşeyi bilmek zorunda da değilsiniz ki. Bırakın biz size yardımcı olalım :)

İnstagram Şifre Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır
Email üzerinden şifre yenilemek için:
  1. İnstagram giriş bölümüne geldikten sonra aşağıda bulunan şifremi unuttum linkine tıklıyoruz.
  2. Şifresini unuttuğunuz veya değiştirmek istediğiniz hesabın e-postasını giriyoruz.
  3. Ardından mail adresinize gelen kodu girebilir veya linke tıklayarak yeni şifre alabilirsiniz.
Mobil Uygulama üzerinden şifre yenilemek için:
  1. İnstagram giriş bölümüne girip şifremi unuttuma tıklayın.
  2. Açılan sayfada telefon numaramızı giriyoruz.
  3. Ardından telefonunuza gelen kodu giriyoruz ve yeni şifremizi alıyoruz.
İnstagram Şifre Yenileme Sayfası
Bu yazıdan direkt olarak şifre yenileme sayfasına yönlendirilmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak instagram şifre yenileme işlemini yapabilirsiniz.